Pozvěte si odborníky na lité podlahy

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete? Pozvěte si nás, odborníky na lité podlahy

Lité podlahy se využívají v domácnostech, v kancelářích nebo v průmyslových objektech. Důležité je při pokládce přesné dodržení technologických předpisů, aby povrch podlahy byl bez nerovností, bublin a prasklin nebo jiných deformací.

Proto je vhodnější si pro tuto činnost pozvat odborníky, abyste nelitovali a nevzniklo více škody než užitku. Přece jenom podlaha je jednou z nejpoužívanějších částí domu a její oprava by byla nejenom finančně náročná, ale i časově.
Anhydritové podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění, protože mají vynikající tepelnou propustnost a dokonale vylijí veškeré dutiny. Do vlhkých prostor se více doporučují cementové podlahy.

Realizujeme lité podlahy po celé České republice, zabýváme se i pokládkou izolací, která má také velmi důležitou funkci před pokládkou litých podlah a také může výrazným způsobem ovlivnit výslednou cenu.
Každému zákazníkovi poradíme, jaký typ podlahy zvolit a poskytneme individuální odborné poradenství. Máme dlouholeté zkušenosti, klademe velký důraz na kvalitu a spokojenost zákazníků, cenovou nabídku zpracujeme zdarma. Kontaktujte nás ještě dnes!