Seznam článků

Čeká Vás rekonstrukce bytu nebo domu?

Vyžaduje Váš byt či dům nutně komplexní rekonstrukci- revitalizaci? Potřebuje opravu některých konstrukcí? Chcete zmodernizovat koupelnu, WC či kuchyň ? Uvažujete o zateplení?

Více...


Matrace a povlečení

Investice do kvalitního spánku zaručí vždy bohatou návratnost ve formě pevného zdraví a aktivnějšího života. Zdravotní lůžkoviny jsou již dostupné každému a my jsme jedním z obchodů, prostřednictvím kterého je můžete získat.

Více...


Kovové garnýže – ideální volba pro váš byt

Zařizujete rodinný dům či byt a hledáte elegantní a zároveň funkční způsob zatemnění vašich oken? Ideálním řešením jsou pro vás kovové garnýže.

Více...
,


Kvalitní podlaha je základ

Základem každého interiéru je kvalitní a odolná podlaha. Dobře provedená a položená podlaha může decentně doplňovat vybavení a celkový styl domu či bytu. Nebo se naopak může stát zajímavou dominantou, která charakterizuje celkový dojem a řešení interiéru. Vhodně zvolené materiály, které jsou příjemné na chůzi a celkové řešení podlahových krytin může vytvořit svým majitelům útulné domácí prostředí. Podlaha se může zároveň stát sjednocujícím prvkem, který podtrhne kompaktnost celého bytového prostoru. Lze toho dosáhnout použitím stejné podlahy ve všech místnostech. Jednotný dekor všech podlah sjednotí a zklidní celý byt a interiér bude působit čistě a jemně.

Více...

Hřejivá prostěradla pro chladná rána

V nastávajícím chladném a sychravém počasí se nám často nechce ani vylézt z postele. Nejraději bychom strávili celý den pěkně zachumlaní v pelíšku. Takovou pohodu si však jen málokdy můžeme dovolit a proto musíme nedostatek času nahrazovat kvalitními a velmi příjemnými materiály, které nás zahřejí a příjemně naladí pro celý pracovní den.

Více...

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete? Pozvěte si nás, odborníky na lité podlahy

Lité podlahy se využívají v domácnostech, v kancelářích nebo v průmyslových objektech.
Důležité je při pokládce přesné dodržení technologických předpisů, aby povrch podlahy byl bez nerovností, bublin a prasklin nebo jiných deformací.
Více....