O nás

Naše studio, s tím nejlepším, co nadčasový design nabízí, vzniklo z lásky k utváření krásného a elegantního životního stylu. 

 

Česká rodinná firma založená roku 1990 paní Alenou Kuchtovou, se specializuje na celkové návrhy a realizace interiérů a výhradní zastoupení nejlepších světových výrobců interiérových textilií, nábytku a doplňků.

 

Prvního úspěchu dosáhla v roce 1992, kdy zvítězila v konkurzu na textilní design a realizaci 

Československé expozice na Světové výstavě v Seville 1992. Následovala účast na odborných stážích v Anglii a Itálii zaměřených na design interiérů a dekoratérství.


Od roku 1995 se naše studio podílí na tvorbě interiérů bytů a rezidencí, kanceláří, hotelů, restaurací a reprezentačních budov vládních institucí v Čechách a na Slovensku. Úspěchy firmy v textilním designu nám umožnili v roce 1999 rozšířit pole působnosti do oblasti nábytkového designu a naše studio se stalo reprezentačním salonem dobového nábytku jedné z předních francouzských firem Art et Meubles de France – RICHELIEU, zdobící interiéry světových bank, zastupitelských úřadů, špičkových hotelů a předních osobností. 

 

 Vrcholem nabídky je exkluzivní americký nábytek značek BAKER a McGUIRE, představující osobité kolekce světových architektů: Barbary Barry, Billa Sofielda, Thomase Pheasanta, Jacquesa Garcíi, Michaela Vanderbyla, Laury Kirar a Robert Kuo pro které získalo naše studio ANNA + A statut exkluzivního reprezentanta a Praha je tak po Paříži a Londýnu třetí evropskou metropolí s jejich zastoupením. Naše firma disponuje vlastními dílnami s profesionálním vybavením, zkušenými a stabilními týmy švadlen  a montážních specialistů, týmem architektů a především dlouholetými zkušenostmi a je tak připravena Vám poskytnout špičkové zpracování Vašich projektů. Naše firma je schopna být generálním dodavatelem interiérového vybavení, nicméně jsme připraveni pracovat s určenými jinými dodavateli. Tato snaha po vysoké kvalitě a výjimečnosti je našim hlavním mottem.


reference